Odhlašování obědů
Všechny kontakty »

Soptíkovo lyžování 2018

Termín kurzu je 19. 2. – 23. 2. 2018

Vlastní lyžařské vybavení (lyže, boty, popř. helmu) DONESTE DO ŠKOLKY – řádně podepsané!

Odjezd autobusu:

Autobus odjíždí od MŠ Velký Dřevíč v 11.45 hod. pondělí - pátek
Návrat do MŠ cca do 17.00 hod. (ovlivněno dopravou, apod.)

Oblečení dítěte a co s sebou?

Lyže a lyžařskou obuv (pokud si je dítě nepůjčuje na místě), čepici nebo kuklu pod helmu. Dítě odjíždí z mateřské školy již v lyžařském oblečení přizpůsobenému AKTUÁLNÍMU počasí. Prosíme Vás, pokud byste chtěli dát dítěti náhradní rukavice a ponožky, tak je dejte do podepsané (celým jménem + název školky) igelitové tašky nebo batůžku a dejte paní učitelce.

Vše prosím řádně podepište tak, aby podpis odolal sněhu a vodě. Lyžařské hole děti nebudou potřebovat! Pokud ano, budou je mít zapůjčené zdarma.

Lyže a helmy zůstávají po celou dobu výuky ve Ski areálu a vrací se zpět v pátek.

POZOR DŮLEŽITÉ!!! Viditelně podepište celým jménem dítěte na voděodolné samolepce (kobercové pásce, centorfixem) každou část lyžařské výzbroje a výstroje (lyže, obuv, brýle, přilbu), běžnou obuv, prostě cokoliv co dítě dovede sundat!!! UŠETŘÍTE NÁM ČAS, KTERÝ ZTRÁCÍME HLEDÁNÍM NEPODEPSANÝCH VĚCÍ A KTERÝ MOHOU DĚTI RADĚJI PROŽÍT NA LYŽÍCH.

Jídlo a pití:

V areálu budou mít děti stále k dispozici teplý čaj. Je také plánována přestávka na svačinku (bude brána ze školky).